Kim jestem, poznajmy się!

Nazywam się Paulina Sewerzyńska i założyłam, przy wsparciu moich włoskich partnerów, kancelarię Italia Legal.

Jestem radcą prawnym wpisaną na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i jednocześnie figuruję na liście prawników zagranicznych (avvovato stabilio) przy włoskiej Izbie Adwokackiej. Przez pierwsze lata mojej prawniczej aktywności pomagałam włoskim przedsiębiorcom w Polsce. Po mojej przeprowadzce do Włoch w 2017 roku zaczęłam obsługiwać polskich klientów obecnych na włoskim rynku. Moim największym zawodowym zamiłowaniem jest obsługa prawna e-commerce.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli potrzebujesz obsługi prawnej na terenie Włoch lub chcesz nawiązać z nami kontakt, napisz na adres e-mail poniżej, a my zaproponujemy pierwszą konsultację w sprawie.

Poniżej garść faktów na mój temat:

  • W latach 2019-2020 odbyłam roczne studia LL.M. z zakresu prawa nowych technologii na Uniwersytecie w Bolonii.
  • Obsługuję klientów z Polski i z innych państw, którzy planują obecność lub są już obecni na włoskim rynku. Nadal wspieram włoskich klientów działających w Polsce.
  • Zdobyłam wykształcenie i doświadczenie zawodowe w kilku państwach (Polska, Włochy i USA), ucząc się i pracując w różnych środowiskach; od małych kancelarii branżowych po duże wielozespołowe firmy.
  • Moja siedziba znajduje się w Parmie i w Warszawie, ale pracuję też zdalnie. Wystarczy umówić się ze mną na spotkanie online (pisząc na adres: info@italialegal.pl)

„Jeśli chcesz iść szybko idź sam. Jeśli chcesz dojść daleko idźcie razem”

Partnerzy Italia Legal

Wiem, że aby zapewnić kompleksową obsługę prawną, należy otaczać się ludźmi wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach prawa i nie tylko.
Oto moi najważniejsi partnerzy we Włoszech
.